Szef IrekMoje projekty


Mam wiele pomysłów i cały czas coś zmieniam. Każdy projekt traktuję jak wyzwanie, którego się podejmuję. Każdy z nich jest dla mnie bardzo ważny - a najważniejszy w nim jest człowiek. Dlatego zawsze na pierwszym miejscu stawiam indywidualne konsultacje z klientami, bo to oni, ich zdrowie jest wyznacznikiem mojej pracy.

Zapraszam do zapoznania się z propozycją indywidualnych konsultacji.

 


Turnus Zdrowotny Żywienie Terapeutyczne


Wiemy, że sprawnie funkcjonujące ciało i pozytywny umysł jest esencją naszej egzystencji. Podczas 10 dniowego turnusu, każdy uczestnik ma swoje cele do osiągnięcia. Nasz wspólny cel, to pomoc każdemu i sobie wzajemnie w oczyszczeniu ciała i umysłu. W tym celu tworzymy środowisko turnusu, zachęcając ciszę i rezerwując czas na medytację. Przyrządzimy najlepsze oczyszczające, wegetariańskie, surowe pożywienie dla całej grupy. Podzielimy się też technikami oczyszczania, które praktykujemy tak, aby każdy mógł robić je sam po skończonym turnusie. Aby pomóc Wam w pracy podczas pobytu oferujemy wstępną konsultację zdrowotno-żywieniową. Zakwaterowanie podczas turnusu w Domu Gościnnym na terenie założenia pałacowo-parkowego w Kraskowie.
Współpracujemy z organizmem poprzez terapeutyczne żywienie, a także ruch:
Jedzenie- Pierwotne oczyszczenie przewodu pokarmowego składa się z płynnych preparatów. Przez pierwsze trzy dni spożywamy tylko wodę, mleko orzechowe, koktajle, zupy i zioła. Po pierwszym oczyszczeniu szybko mamy głodówkę, odejście od jedzenia na jeden dzień. Ta faza przygotuje nas do pięciu dni odżywiania, na które składają się owoce, warzywa i pyszne surowe żywe preparacje podawane trzy razy dziennie.
Ruch- Tańczymy przed śniadaniem, aby powiedzieć Dzień dobry naszemu ciału i sobie. Każdego dnia ćwiczymy jogę, poruszając się własnym rytmem i własnym oddechem.
Masaż Aby przyspieszyć proces detoksykacji oferujemy również sesje masażu, terapii na podczerwień oraz kąpieli w soli magnezu.

Oczyszczamy umysł podczas medytacji i sesji leczenia emocjonalnego:
Medytacja i relaksacja- Aby oczyścić nasz umysł, medytujemy jako pierwsza rzecz rano i ostatnia rzecz przed snem. Zachęcamy również wewnętrzną ciszę i świadome działania podczas pobytu u nas. Wszystko to dla dobra wszystkich istot.
Zdrowie emocjonalne- Sesje emocjonalnego leczenia mają na celu inspirowanie i ułatwianie w samoświadomości.
Więcej na temat turnusu.

 

Warsztaty TeraŻywienie


Warsztaty TeraŻywienie (Terapeutyczne Żywienie) są kolejną propozycją dla tych, którzy chcą coś zmienić w swoim żywieniu. Pod moim okiem mogą nauczyć się jak przyrządzać potrawy terapeutyczne, jakich produktów powinni unikać oraz co zrobić aby poprawić swoje zdrowie. Moja kuchnia to prawdziwa Restauracja! W odróżnieniu od innych tradycji kulinarnych i jednocześnie z wybiórczym uwzględnieniem wielu z nich TeraŻywienie to styl życia i terapia żywieniowa, zaprojektowane tak aby odrestaurować przewód pokarmowy i całe Ciało. Głównym jej celem jest DETOX układu trawiennego i każdej komórki ciała. A wszystko to smacznie i zdrowo.

Zapraszam do zapoznania się z programem warsztatów.

 

 

TeraUczta


TeraUczta to prawdziwa uczta, czyli spożywanie dobrych rzeczy w dobrym gronie. Dobre rzeczy to Żywienie Terapeutyczne spod dłoni Szefirka a dobre grono to wszyscy z nas, którzy wierzą, że tym co wkładamy do ust możemy wiele zmienić, zarówno w naszym zdrowiu jak i w zdrowiu planety.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami TeraUczty.

 

 

 

Zdrowie powraca do zdrowia


Wielki test terapeutycznego żywienia pod moim okiem jako kucharza terapeutycznego. Zdrowie powraca do zdrowia to prawdziwie terapeutyczny program żywieniowo-detoksyfikacyjny, a jego głównym celem jest restauracja przewodu pokarmowego i w konsekwencji całego ciała.

Zapraszam do zapoznania się z projektem