Szef IrekMoje projekty


Mam wiele pomysłów i cały czas coś zmieniam. Każdy projekt traktuję jak wyzwanie, którego się podejmuję. Każdy z nich jest dla mnie bardzo ważny - a najważniejszy w nim jest człowiek. Dlatego zawsze na pierwszym miejscu stawiam indywidualne konsultacje z klientami, bo to oni, ich zdrowie jest wyznacznikiem mojej pracy.

Zapraszam do zapoznania się z propozycją indywidualnych konsultacji.

 


Warsztaty TeraŻywienie


Warsztaty TeraŻywienie (Terapeutyczne Żywienie) są kolejną propozycją dla tych, którzy chcą coś zmienić w swoim żywieniu. Pod moim okiem mogą nauczyć się jak przyrządzać potrawy terapeutyczne, jakich produktów powinni unikać oraz co zrobić aby poprawić swoje zdrowie. Moja kuchnia to prawdziwa Restauracja! W odróżnieniu od innych tradycji kulinarnych i jednocześnie z wybiórczym uwzględnieniem wielu z nich TeraŻywienie to styl życia i terapia żywieniowa, zaprojektowane tak aby odrestaurować przewód pokarmowy i całe Ciało. Głównym jej celem jest DETOX układu trawiennego i każdej komórki ciała. A wszystko to smacznie i zdrowo.

Zapraszam do zapoznania się z programem warsztatów.

 

 

TeraUczta


TeraUczta to prawdziwa uczta, czyli spożywanie dobrych rzeczy w dobrym gronie. Dobre rzeczy to Żywienie Terapeutyczne spod dłoni Szefirka a dobre grono to wszyscy z nas, którzy wierzą, że tym co wkładamy do ust możemy wiele zmienić, zarówno w naszym zdrowiu jak i w zdrowiu planety.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami TeraUczty.

 

 

 

Zdrowie powraca do zdrowia


Wielki test terapeutycznego żywienia pod moim okiem jako kucharza terapeutycznego. Zdrowie powraca do zdrowia to prawdziwie terapeutyczny program żywieniowo-detoksyfikacyjny, a jego głównym celem jest restauracja przewodu pokarmowego i w konsekwencji całego ciała.

Zapraszam do zapoznania się z projektem