Szef Irek 


Kochani,
polecam innym szczerze tylko to w co wierzę sam, i to co jest prawdziwie "dobre" dla nas wszystkich, dla naszego Ciała, dla naszego środowiska i dla wszystkich istot, z którymi się nim dzielimy.
Szefirek


Sprzątanie bez chemii


Kochani, 

jedyną prawdziwą stroną informacyjną na temat czyścików jest www.ray.pl  

Tam też znajdziecie informacje na temat indywidualnych produktów, które kupić możecie u mnie wspierając mnie i moją rodzinę. Zamówienia składajcie telefonicznie lub mailowo. Jako że jest to system MLM, nie mogę zaoferować Wam zniżki co zawsze chętnie robię ale mogę zaoferować prezenty o wartości 10% zakupów przewyższających 500 zł. Jako prezent możecie wybrać konsultację ze mną, 28 dniową rozpiskę żywieniową, moje kremy, glinkę, ekstrakty ziołowe, worki do mleka orzechowego albo produkty Raypath. Dziękuję i pozdrawiam, Szefirek  

 

Cennik czyścików bez chemii - pobierz PDF

 

 

Technologia żywej wody - Living Water Technology


Stroną informacyjną na temat technologii żywej wody jest www.harmonyh2o.com  

Tam znajdziecie informacje na temat ich produktów, które kupić możecie przez mój link polecający wspierając mnie i moją rodzinę. Zamówienia składajcie klikając w ten link. Nie mogę zaoferować Wam zniżki co zawsze chętnie robię ale mogę zaoferować Wam jako prezent konsultację ze mną. Dziękuję i pozdrawiam, Szefirek

 

Woda wzorcowa to 100% orto-klastrów i 0% para- klastrów, proporcje pomiędzy orto a para- kalstrami stanowią o tym czy woda jest martwa czy żywa. Przyjmujemy, że woda żywa zaczyna się od proporcji 50% do 50% orto do para-klastrów.

Dla porównania woda płynąca w kranie posiada około 5 % orto do 95 % para-klastów co zdecydowanie klasyfikuje ją jako wodę martwą. Aktywny Kubek, Aktywna Podstawka, Aktywna Kula zmienia stosunek orto- do para- klastrów w wodzie kranowej na 60% orto- i 40% para-klastrów, co zdecydowanie czyni ją wodą żywą.